Nawigacja

KONKURS DUETÓW „FORTEPIAN NA 4 RĘCE”

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM

X REGIONALNEGO KONKURSU DUETÓW

„FORTEPIAN NA 4 RĘCE”

 

 

Godz. 0900 ÷ 1030  - przesłuchania grupy I

  1. Andrzejczak Hanna, Gajewicz Kamila PSM I i II st. w Łęczycy

     

  2. Bociek Piotr, Grabska Hanna PSM I st. w Opocznie

     

  3. Bukowiecka Oliwia, Sobczyk Paulina PSM I i II st. w Łęczycy

     

  4. Ciepielewska Lilla, Kokosińska Julia PSM I st. w Radomsku

     

  5. Gresner Melissa, Włodarczyk Natasza PSM I st. w Łodzi

     

  6. Iwanicki Marcel, Brzeziński Aleksander PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  7. Jamróz Nikola, Kłysik Maria PSM I st. w Bełchatowie

     

  8. Kałuzińska Oliwia, Wojna Weronika PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  9. Kisiołek Marika, Krynke Iga PSM I st. w Radomsku

     

  10. Kosno Maria, Włodarczyk Natasza PSM I st. w Łodzi

     

  11. Kulik Natalia, Karbowiak Nikola PSM I st. w Łodzi

     

  12. Lemańczyk Paula, Bibrowska Zuzanna PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  13. Łącki Filip, Wójcik Jan PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  14. Michalec Jakub, Milewski Jakub PSM I st. w Łodzi

     

  15. Zielińska Zuzanna, Lipowska Natalia PSM I st. w Końskich

     

Godz. 1100 ÷ 1300  - przesłuchania grupy II

  1. Badura Natalia, Lach Oliwia PSM I st. w Opocznie

     

  2. Bujnowicz Natalia, Grącka Oliwia PSM I i II st. w Pabianicach

     

  3. Bury Aleksandra, Słowik Maja PSM I st. w Końskich

     

  4. Chmiel Maria, Michalec Maciej PSM I st. w Łodzi

     

  5. Czapla Małgorzata, Krysiak Maja PSM I st. w Bełchatowie

     

  6. Filiks Nina, Partyka Kinga PSM I st. w Końskich

     

  7. Jarmuszkiewicz Marianna, Leśniewska Alicja PSM I i II st. w Piotrkowie Tryb.

     

  8. Kazimierska Taisja, Kołodziej Jadwiga PSM I st. w Końskich

     

  9. Konecka Julia, Owczarska Karolina PSM I st. w Opocznie

     

  10. Kurasińska Maria, Kocemba Adrian PSM I st. w Łodzi

     

  11. Michalec Maciej, Siwocha Mateusz PSM I st. w Łodzi

     

  12. Mielczarek Maria, Pietrzak Michał PSM I st. w Łodzi

     

  13. Niewiadomska Anna, Szczypior Miłosz PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  14. Pańczak Miriam, Wiśniewska Rita PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  15. Peliwo Małgorzata, Chrzanowska Katarzyna PSM I st. w Końskich

     

  16. Pietrasik Beniamin, Jeż Igor PSM I st. w Opocznie

     

  17. Sobkiewicz Aleksandra, Karlińska Agnieszka PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  18. Stuczyńska Weronika, Wojtasiak Zofia ZSM w Łodzi

     

  19. Winiarska Anna, Serwa Julia PSM I i II st. w Piotrkowie Tryb.

      

Godz. 1300 ÷ 1400  - przerwa obiadowa

 

Godz. 1400 ÷ 1530  - przesłuchania grupy III

 

  1. Będzińska Lena, Nowak Weronika PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  2. Bilmin Irmina, Buczyński Nikodem PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  3. Burtan Agnieszka, Gawryś Natalia PSM I st. w Końskich

     

  4. Chybalska Maria, Grabiec Marcel PSM I i II st. w Piotrkowie Tryb.

     

  5. Krejpowicz Oliwia, Rybak Monika PSM I i II st. w Tomaszowie Maz.

     

  6. Lachowska Katarzyna, Słowik Żaneta PSM I st. w Końskich

     

  7. Lis Julia, Urbański Maksymilian PSM I st. w Łodzi

     

  8. Rusin Aleksandra, Skowroński Jakub PSM I st. w Łodzi

     

  9. Tomczyk Aleksandra, Derlatka Konrad PSM I st. w Radomsku

     

  10. Włodarczyk Aleksandra, Basiak Emilia PSM I st. w Końskich

 

Godz. 1730     - Koncert Laureatów

Kontakt

  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im.prof.Tadeusza Wrońskiego
    Zapiecek 8
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
    NIP 773 16 33 284
  • +48 447244210

BIP

Strona BIP

Zakup fortepianu Yamaha C5X dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego