Nawigacja

  • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

    ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

    4 WRZEŚNIA 2017r.godz.16:00

     

    W sali 28 odbędzie się zebranie rodziców i uczniów

    klas I szkoły I stopnia i ogniska muzycznego,

    uczniowie pozostałych klas spotykają się w tym czasie

    z nauczycielami instrumentów w klasach.

  • TEORIA PSM I i II stopnia

    PSM I stopnia, cykl 6-letni

    I klasa

    Klasa I a

    Rytmika          .           wtorek             17:15 – 18:00              J. Małek                      sala 21

    Rytmika                      piątek              17:15 – 18:45              J. Małek                      sala 21

    Klasa I b

    Rytmika                      środa               16:15 – 17:00             A. Lenarcik                sala 21

    Rytmika                      czwartek         15:00 – 16:30             A. Lenarcik                 sala 21

     

    II klasa

    Klasa II a

    Rytmika                      wtorek             16:30 – 17:15             J. Małek                      sala 21

    Rytmika                      piątek              15:45 – 17:15             J. Małek                      sala 21

    Klasa II b

    Rytmika          .           wtorek             18:00 – 18:45             J. Małek                      sala 21

    Rytmika                      czwartek         18:45 – 20:15             J. Małek                      sala 21

     

    III klasa

    Klasa III a

    Rytmika                      poniedziałek   18:00 – 18:45              J. Małek                      sala 21

    Rytmika          .           czwartek         16:30 – 18:00              J. Małek                      sala 21

    Klasa III b

    Rytmika                      wtorek            15:00 – 16:30             A. Lenarcik                sala 21

    Rytmika                      środa               17:00 – 17:45             A. Lenarcik                sala 21

     

    IV klasa

    Klasa IV a

    Kształcenie słuchu      wtorek             18:45 – 19:30             J. Małek                      sala 21

    Kształcenie słuchu      piątek              18:45 – 19:30             J. Małek                      sala 21

    Audycje muzyczne     wtorek            18:00 – 18:45             A. Fabijańska             sala 19

    Klasa IV b

    Kształcenie słuchu      poniedziałek   18:45 – 19:30             J. Małek                      sala 21

    Kształcenie słuchu      czwartek         15:45 – 16:30             J. Małek                      sala 19

    Audycje muzyczne     poniedziałek   18:00 – 18:45             A. Fabijańska             sala 19

     

     

    V klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek             19:30 – 20:15             J. Małek                      sala 21

    Kształcenie słuchu      czwartek         18:00 – 18:45             J. Małek                      sala 21

    Audycje muzyczne     wtorek            18:45 – 19:30              A. Fabijańska              sala 19

     

    VI klasa

    Klasa VI a

    Kształcenie słuchu      wtorek             15:00 – 15:45              J. Małek                      sala 19

    Kształcenie słuchu      czwartek         15:00 – 15:45              J. Małek                      sala 19

    Audycje muzyczne     wtorek            15:45 – 16:30             R.Walesińska              sala 2              

    Klasa VI b + klasa IV cyklu 4-letniego

    Kształcenie słuchu      wtorek             18:15 – 19:00             A. Lenarcik                 sala 18

    Kształcenie słuchu      czwartek         16:30 – 17:15              A. Lenarcik                sala 19

    Audycje muzyczne     środa               17:00 – 17:45             R.Walesińska              sala 2

     

     

     

     

    PSM I stopnia, cykl 4-letni

     

    I klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek            15:45 – 16:30             J. Małek                      sala 19

    Kształcenie słuchu      piątek              19:30 – 20:15              J. Małek                      sala 21

    Zespół wokalny          piątek              18:45 – 19:30             M. Wójcikowski         sala 37

     

    II klasa

    Kształcenie słuchu      środa               17:45 – 18:30              A. Lenarcik                sala 19

    Kształcenie słuchu      czwartek         18:00 – 18:45              A. Lenarcik                sala 19

    Audycje muzyczne     czwartek         18:45 – 19:30             A. Fabijańska             sala 18

    Zespół wokalny          piątek              17:15 – 18:00             M. Wójcikowski         sala 37

     

    III klasa

    Kształcenie słuchu      poniedziałek   19:30 – 20:15              J. Małek                      sala 21

    Kształcenie słuchu      piątek              15:00 – 15:45             J. Małek                      sala 21

    Audycje muzyczne     poniedziałek   18:45 – 19:30             A. Fabijańska             sala 19

     

    IV klasa – dopisana do Klasy VI b cyklu 6-letniego

     

      

    Chór I st.  

             środa          15:30 – 17:00      M. Wójcikowski  sala 37

     

    Obowiązuje klasy:

    IV – VI       cyklu 6-letniego

    III – IV       cyklu 4-letniego

     

    Orkiestra I st.

                wtorek        16:30 – 18:00      M. Panfil              sala 37

     

      

      

    PSM II stopnia

     

    I klasa

    Kształcenie słuchu      środa               14:45 – 16:15             M. Wójcikowska        sala 18

    Zas. muz. z ed. nut     środa               16:15 – 17:00             M. Wójcikowska        sala 18

    Literatura muzyczna   piątek              17:15 – 18:00             R. Walesińska             sala 02

    Zespół wokalny          piątek              18:00 – 18:45             M. Wójcikowski         sala 37

     

    II klasa

    Kształcenie słuchu      środa               18:30 – 20:00             M. Wójcikowska        sala 18

    Literatura muzyczna   wtorek             18:00 – 18:45             R. Walesińska             sala 02

    Zas.muz.z el.ed nut    wtorek            19:00 – 19:45             A. Lenarcik                 sala 18

     

    III klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek             16:30 – 17:15             G. Węgrzyńska           sala 18

    Kształcenie słuchu      czwartek         16:15 – 17:00             G. Węgrzyńska           sala 18

    Harmonia                    środa               18:30 – 20:00             A. Lenarcik                sala 19

    Historia muzyki          wtorek            17:15 – 18:00              R. Walesińska             sala 02

    Historia muzyki          czwartek         17:15 – 18:00             R. Walesińska             sala 02

    Formy muzyczne        czwartek         15:15 – 16:15             G. Węgrzyńska           sala 18

     

    IV klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek             17:15 – 18:00             A. Lenarcik                sala 19

    Kształcenie słuchu      czwartek         17:15 – 18:00             A. Lenarcik                sala 19

    Harmonia                    wtorek             16:30 – 17:15             A. Lenarcik                sala 19

    Harmonia                    środa               15:30 – 16:15             A. Lenarcik                sala 19

    Formy muzyczne        wtorek             15:30 – 16:30              G. Węgrzyńska           sala 18

    Historia muzyki          środa               16:15 – 17:00             R. Walesińska             sala 02

    Historia muzyki          czwartek         16:30 – 17:15              R. Walesińska             sala 02

     

    V klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek            17:15 – 18:00             A. Lenarcik                sala 19

    Kształcenie słuchu      czwartek         18:45 – 19:30             A. Lenarcik                sala 19

    Historia muzyki          wtorek             16:30 – 17:15              R. Walesińska             sala 02

    Historia muzyki          czwartek         18:00 – 18:45             R. Walesińska             sala 02

                Formy muzyczne        czwartek         17:00 – 18:00             G. Węgrzyńska           sala 18

    VI klasa

    Kształcenie słuchu      środa               17:00 – 18:30             M. Wójcikowska        sala 18

    Historia muzyki          środa               18:30 – 19:15             R. Walesińska             sala 02

    Historia muzyki          czwartek         15:45 – 16:30             R. Walesińska             sala 02

               

     

     

    Orkiestra  poniedziałek  17:00 – 18:30             Chór   środa        17:00 – 18:30

    Obowiązuje wszystkich uczniów skrzypiec, altówki                       Obowiązuje klasy I - V

    i wiolonczeli  

                M. Panfil  sala 37                                                         M. Wójcikowski sala 37

Kontakt

  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im.prof.Tadeusza Wrońskiego
    Zapiecek 8
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
    NIP 773 16 33 284
  • +48 447244210

BIP

Strona BIP

Zakup fortepianu Yamaha C5X dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego