Nawigacja

HISTORIA KONKURSU

WYNIKI VII MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU

NA SKRZYPCE SOLO im. TADEUSZA WROŃSKIEGO

Tomaszów Mazowiecki 3 – 5 kwietnia 2018 rok

 

 

Grand Prix w grupie młodszej Milena Pioruńska

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

 

Grand Prix w grupie starszej Weronika Weiss

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

 

GRUPA MŁODSZA

I miejsce ex aequo Roksana Goplańska

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu

 

I miejsce ex aequo Hanna Pozorska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

 

I miejsce ex aequo Jakub Staszel

Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie

 

II miejsce ex aequo Martyna Bogunia

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego

w Katowicach

 

II miejsce ex aequo Wiktor Dziedzic

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie

 

II miejsce ex aequo Mateusz Izdebski

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Emila Młynarskiego

w Warszawie

 

III miejsce ex aequo Małgorzata Kucharek

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

 

III miejsce ex aequo Jędrzej Lemański

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi

 

III miejsce ex aequo Małgorzata Pasierbska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu

 

III miejsce ex aequo Barbara Pawlak

Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi

 

III miejsce ex aequo Gaja Wilewska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi

 

IV miejsce ex aequo Michał Krajewski

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

 

IV miejsce ex aequo Marta Kubów

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach

 

WyróżnienieGabriela Baltaza

Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie

 

WyróżnienieJulia Loska

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego

w Katowicach

 

WyróżnienieMiriam Powrósło

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu

 

 

 

GRUPA STARSZA

II miejsce Zuzanna Kuklińska

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

 

III miejsce ex aequoMaja Famuła

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu

 

III miejsce ex aequoJustyna Marczak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi

 

III miejsce ex aequoDominika Wiercioch

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

w Krakowie

 

WyróżnienieMagdalena Czestkowska

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

 

WyróżnienieAlexandra Panasiuk

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

 

WyróżnienieMarta Pocztowska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu

 

 

 

WYNIKI VI MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU

NA SKRZYPCE SOLO im. TADEUSZA WROŃSKIEGO

Tomaszów Mazowiecki 20 – 21 listopada 2015 rok

 

GRUPA MŁODSZA

II miejsce Olivia Bujnowicz

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Pedagog: Adam Wagner

 

III miejsce ex aequo Paulina Szwedowska

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

Pedagog: Dorota Obijalska

 

III miejsce ex aequo Marcelina Sztekmiler

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Łodzi

Pedagog: Magdalena Kling-Fender

 

III miejsce ex aequo Kacper Pałuba

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Łodzi

Pedagog: Magdalena Kling-Fender

 

IV miejsce ex aequo Paulina Helena Tomczuk

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza

w Zielonej Górze

Pedagog: Anna Tułasiewicz-Jęczała

 

IV miejsce ex aequo Bartosz Kowalczyk

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

Pedagog: Magdalena Specjał-Barbachowska

 

WyróżnienieMarcel Dawid Groblewski

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

Pedagog: Jan Stanienda, Magdalena Specjał-Barbachowska

 

WyróżnienieJustyna Marczak

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Łodzi

Pedagog: Magdalena Kling-Fender

 

WyróżnienieWiktor Mieczykowski

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku

Pedagog: Anna Rzymyszkiewicz

 

GRUPA STARSZA

I miejsce ex aequoWiktoria Borkowska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

Pedagog: Magdalena Szczepanowska

 

I miejsce ex aequoMarta Gidaszewska

z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Mieczysława Karłowicza

Pedagog: Karina Gidaszewska

 

I miejsce ex aequoBeata Ogryzek

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Pedagog: Arkadiusz Kubica

 

II miejsce ex aequoMartyna Kaszkowiak

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu

Pedagog: Janusz Gajownik

 

II miejsce ex aequoZofia Szlachcikowska

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

pedagog: Jan Stanienda

 

II miejsce ex aequoMarta Mazurek

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Jadwigi Kaliszewskiej

w Poznaniu

Pedagog: Bartosz Bryła, Marcin Suszycki

 

II miejsce ex aequoAleksandra Tyrek

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

Pedagog: Elżbieta Urbańska

 

III miejsce Zuzanna Kuklińska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego

w Gdańsku

Pedagog: Marta Stachowiak

 

WyróżnienieKrzysztofa Pietkiewicz

z Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Józefa Elsnera w Warszawie

Pedagog: Agnieszka Cypryk

 

WyróżnienieAdam Suska

z Niepublicznej Innowacyjnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku

Pedagog: Anna Podhajska

 

 

WYNIKI V MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU

NA SKRZYPCE SOLO im. TADEUSZA WROŃSKIEGO

Tomaszów Mazowiecki 21 – 23 stycznia 2014 rok

 

GRUPA MŁODSZA

I miejsce ex aequo Białostocka Wiktoria

I miejsce ex aequo Gidaszewska Marta

I miejsce ex aequo Weiss Weronika

 

II miejsce Gronet Klara

 

III miejsce ex aequo Mazurek Marta

 

III miejsce ex aequo Pernach Katarzyna

 

III miejsce ex aequo Witkowski Konrad

 

WyróżnienieUlańska Patrycja

 

WyróżnienieSkorodziej Paulina

 

WyróżnieniePodorska Karolina

 

WyróżnienieMokrzycka Amelia

 

WyróżnienieMierzwa Natalia

 

WyróżnienieMalerczyk Angelika

 

WyróżnienieBaran Aleksandra

 

GRUPA STARSZA

II miejsce ex aequoFigielska Kornelia

 

II miejsce ex aequoBorkowska Wiktoria

 

II miejsce ex aequoMichalak Jakub

 

III miejsce ex aequoSteczkowska Aleksandra

 

III miejsce ex aequoSkwierczyńska Magdalena

 

III miejsce ex aequoBębeńca Błażej

 

III miejsce ex aequoDziedzic Amelia

 

III miejsce ex aequoMorawska Magdalena

 

WyróżnienieSmolorz Konstancja

 

WyróżnienieSznajder Dominika

 

WyróżnienieJurczak Zuzanna

 

WyróżnienieMichałowicz Kaja

 

 

WYNIKI IV MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU

NA SKRZYPCE SOLO im. TADEUSZA WROŃSKIEGO

Tomaszów Mazowiecki 02 – 04 kwietnia 2012 rok

 

GRUPA MŁODSZA

I miejsce ex aequo  Kornelia Figielska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Jan Stanienda

 

I miejsce ex aequo  Robert Łaguniak

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Pabianiacach

pedagog: Rafał Rydyger

 

II miejsce ex aequo Wiktoria Borkowska

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

pedagog: Dorota Obijalska

 

II miejsce ex aequo Aleksandra Maria Steczkowska

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie

pedagog: Maciej Chowaniec

 

III miejsce Wiktoria Białostocka

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie

pedagog: Swietłana Białostocka

 

WyróżnienieJan Tytus Bałaban

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Poznaniu

pedagog: Ewelina Pachucka-Mazurek

 

WyróżnienieEmilia Błaszczyk

z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza

pedagog: Ewelina Pachucka-Mazurek

 

WyróżnieniePaulina Malesza

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Poznaniu

pedagog: Jan Romanowski

 

WyróżnienieJakub Michalak

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina

w Krakowie

pedagog: Antoni Cofalik

 

WyróżnienieKonstancja Smolorz

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

pedagog: Adam Wagner

 

WyróżnieniePatrycja Ulańska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Łodzi

pedagog: Elżbieta Puchalska

 

WyróżnienieAnna Maria Zaleska

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile

pedagog: Dorota Augustyniak

 

GRUPA STARSZA

Grand PrixKarolina Sutt

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego

w Gdańsku

pedagog: Małgorzata Skorupa

 

I miejsce ex aequoGwidon Ciężarek

z Zespołu Szkół Muzycznych II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie

pedagog: Małgorzata Gajewska-Makulec

 

I miejsce ex aequoMagdalena Heinz

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego

w Szczecinie

pedagog: Małgorzata Michał Cebrij

 

II miejsce Agata Krystek

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

pedagog: Jan Stanieda

 

III miejsceAngelika Kumięga

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina

w Krakowie

pedagog: Antoni Cofalik

 

WyróżnienieWiktor Bałaban

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Poznaniu

pedagog: Ewelina Pachucka-Mazurek

 

WyróżnienieAda Dobrowolska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Andrzej Gębski, Janusz Smolarski

 

WyróżnienieMateusz Kolasiński

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi

pedagog: Patrycja Badowska

 

WyróżnienieMagdalena Morawska

z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza

pedagog: Karina Gidaszewska

 

WyróżnienieAgnieszka Podłucka

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Ewa Komar-Mikołajczyk

 

WyróżnienieMariusz Put

z Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie

pedagog: Antoni Cofalik

 

WyróżnienieKarolina Urbaniak

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego

w Piotrkowie Trybunalskim

pedagog: Tomasz Guz

 

 

WYNIKI III MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU

NA SKRZYPCE SOLO IM. TADEUSZA WROŃSKIEGO

Tomaszów Mazowiecki 29 – 31 marca 2010 rok

 

GRUPA MŁODSZA

I miejsce                  Roksana Kwaśnikowska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Jan Stanieda

 

II miejsce ex aequo Gwidon Ciężarek

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego

w Szczecinie

pedagog: Małgorzata Gajewska-Makulec

 

II miejsce ex aequo Angelika Kumięga

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina

w Krakowie

pedagog: Antoni Cofalik

III miejsce ex aequo Wiktor Bałaban

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Poznaniu

pedagog: Ewelina Pachucka-Mazurek

 

III miejsce ex aequo Mateusz Gidaszewski

z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza

pedagog: Karina Gidaszewska

 

IV miejsce ex aequo Dorota Duda

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego

w Warszawie

pedagog: Maria Brylanka

 

IV miejsce ex aequoMagdalena Heinz

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie

pedagog: Michał Cebrij

 

IV miejsce ex aequoJulia Muraszko

z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza

pedagog: Karina Gidaszewska

 

WyróżnienieJan Gonicki

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi

pedagog: Beata Hajn-Kowalczyk

 

WyróżnienieBarbara Zięba

ze Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu

pedagog: Piotr Stożyński

 

GRUPA STARSZA

I miejsceCelina Kotz

z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza

pedagog: Karina Gidaszewska

 

III miejsce ex aequoAleksandra Machaj

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Grażyny Bacewicz

w Koszalinie

pedagog: Małgorzata Kobierska

 

III miejsce ex aequo Katarzyna Płaczek

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Poznaniu

pedagog: Ewelina Pachucka-Mazurek

 

III miejsce ex aequoAgata Struzik

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Andrzej Dębski, Dariusz Smolarek

 

IV miejsce ex aequoAlena Iwańczuk

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego

w Gdańsku

pedagog: Małgorzata Skorupa

 

IV miejsce ex aequoMagdalena Langman

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im Karola Szymanowskiego

w Warszawie

pedagog: Jan Stanienda

 

IV miejsce ex aequoDominika Modelska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Andrzej Gębski

 

WyróżnienieMagdalena Gacek

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Łodzi

pedagog: Tomasz Król

 

WyróżnienieMagdalena Kołcz

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Andrzej Gębski, Marek Zebura

 

WyróżnienieSebastian Nowak

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

pedagog: Szymon Krzeszowiec

 

WyróżnienieJoanna Staruch

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie

pedagog: Dorota Obijalska

 

WyróżnienieMagdalena Ziarkowska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Łodzi

pedagog: Tomasz Bartosiak

 

 

WYNIKI II MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU

NA SKRZYPCE SOLO IM. TADEUSZA WROŃSKIEGO

Tomaszów Mazowiecki 17 – 19 marca 2008 rok

 

 

GRUPA MŁODSZA

I miejsce ex aequo Aleksandra Bucholc

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie

pedagog: Magdalena Szczepanowska

 

I miejsce ex aequo Celina Kotz

z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

pedagog: Karina Gidaszewska

 

I miejsce ex aequo Katarzyna Olszewska

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza

w Krakowie

pedagog: Anna Śliwa

 

II miejsce ex aequo Karolina Gutowska

z Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego

w Gdańsku

pedagog: Krystyna Rychlicka

 

II miejsce ex aequo Agata Nowak

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie

pedagog: Antoni Cofalik

 

II miejsce ex aequo Magdalena Ziarkowska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Łodzi

pedagog: Tomasz Bartosiak

 

III miejsce ex aequoKrzysztof Katana

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej

pedagog: Krzysztof Stolarz

 

III miejsce ex aequoAnna Paliwoda

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

pedagog: Arkadiusz Kubica

 

III miejsce ex aequoDorota Warcaba

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

pedagog: Arkadiusz Kubica

 

III miejsce ex aequoAnna Wieczorek

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków

w Rybniku

pedagog: Renata Mielimąka

 

WyróżnienieAgata Kmak

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

pedagog: Szymon Krzeszowiec

 

WyróżnienieAgata Krystek

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie

pedagog: Magdalena Szczepanowska

 

WyróżnienieŁukasz Olechnowicz

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

pedagog: Mariusz Derewecki

 

WyróżnienieKatarzyna Seremak

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie

pedagog: Magdalena Szczepanowska

 

WyróżnienieMaria Strzelczyk

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu

pedagog: Renata Gajownik

 

 

GRUPA STARSZA

I miejsceOlga Piskórz

z Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy

pedagog: Konrad Dragan

 

II miejsceMalwina Kotz

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego

w Poznaniu

pedagog: Bartosz Bryła

 

III miejsce Piotr Kosarga

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu

pedagog: Janusz Gajownik

 

WyróżnienieMichał Bereza

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi

pedagog: Beata Hajn-Kowalczyk

 

WyróżnienieJustyna Bidler

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego

w Piotrkowie Trybunalskim

pedagog: Tomasz Guz

 

WyróżnienieAleksandra Kuls

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie

pedagog: Magdalena Szczepanowska

 

WyróżnienieAda Kwaśniewicz

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

pedagog: Arkadiusz Kubica

 

WyróżnienieAleksandra Kwiatkowska

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie

pedagog: Magdalena Szczepanowska

 

WyróżnienieKarolina Matuszkiewicz

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Nysie

pedagog: Janusz Gajownik

 

WyróżnienieJoanna Staruch

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

pedagog: Dorota Obijalska

 

 

WYNIKI I MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU

NA SKRZYPCE SOLO IM. TADEUSZA WROŃSKIEGO

Tomaszów Mazowiecki 20 – 22 kwietnia 2006 rok

 

GRUPA MŁODSZA

I miejsce ex aequo oraz Nagroda im. Tadeusza Wrońskiego i  Nagroda prof. Krzysztofa JakowiczaJan Pietkiewicz

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

pedagog: Danuta Kołodziejczyk

 

I miejsce ex aequo oraz Nagroda Pracowni Smyczkarstwa Artystycznego Marcina SiwcaMarta Kowalczyk

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie

pedagog: Małgorzata Kobierska, Jan Stanienda

 

II miejsceBłażej Kociuban

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie

pedagog: Wiesław Kwaśny

 

III miejsce ex aequoJustyna Bidler

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego

w Piotrkowie Trybunalskim

pedagog: Tomasz Guz

 

III miejsce ex aequoAda Kwaśniewicz

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

pedagog: Arkadiusz Kubica

 

III miejsce ex aequoNatalia Niklas

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Ewa Kowar-Mikołajczyk

 

WyróżnienieMichał Bereza

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi

pedagog: Beata Hajn-Kowalczyk

 

WyróżnienieDanuta Kulisz

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Andrzej Gębski

 

WyróżnienieAnna Muzyk

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie

pedagog: Lilianna Maślanka

 

WyróżnienieMarika Przybył

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Bydgoszczy

pedagog: Krystyna Jurecka

 

WyróżnienieIgnacy Zalewski

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Janusz Kucharski

 

Wyróżnienie specjalne za wykonanie 5 Kaprysu

N. PaganiniegoKazimierz Michalik

z Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie

pedagog: Antoni Cofalik

 

 

GRUPA STARSZA

II miejsceJulia Ciesielska

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego

w Warszawie

pedagog: Ewa Kowar-Mikołajczyk

 

III miejsce ex aequoEmilia Eigner

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

pedagog: Adam Wagner

 

III miejsce ex aequoMikołaj Gąsiorek

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego

w Inowrocławiu

pedagog: Krzysztof Krymer

 

III miejsce ex aequoFilip Rekieć

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego

w Katowicach

pedagog: Antoni Cofalik

 

Wyróżnienie specjalne za wykonanie

Kaprysu K. Lipińskiego Alicja Baranowska

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego

w Warszawie

pedagog: Krzysztof Podejko

Kontakt

  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im.prof.Tadeusza Wrońskiego
    Zapiecek 8
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
    NIP 773 16 33 284
  • +48 447244210
    +48 504 851 189

BIP

Strona BIP

Zakup fortepianu Yamaha C5X dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego