Nawigacja

Termomodernizacja Państwowych Placówek Szkolnictwa Artystycznego



Kontakt

  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im.prof.Tadeusza Wrońskiego
    Zapiecek 8
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
    NIP 773 16 33 284
  • +48 447244210
    +48 504 851 189
liczba odwiedzin: 700069

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia

im. prof. Tadeusza Wrońskiego

w Tomaszowie Mazowieckim

Organem prowadzącym szkołę jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

 

SEKRETARIAT czynny od godz. 09:00 do 15:00

Tel. 44 724 42 10 / 504 851 189

DYREKTOR

Tel. 504 851 275

 

Numer konta Rady Rodziców35 1240 3145 1111 0000 2778 8576

Numer konta Ogniska Muzycznego91 1240 3145 1111 0000 2778 8635

 

 

UWAGA

 

EGZAMINY WSTĘPNE DO SZKOŁY MUZYCZNEJ

I stopnia

ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH:

09 - 10 czerwca b.r. (środa, czwartek)

W sprawie godzin przesłuchań, prosimy o kontakt

z Sekretariatem.

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH PODANA BĘDZIE 11.06.2021

NATOMIAST LISTA PRZYJĘTYCH ZOSTANIE OGŁOSZONA DNIA 25.06.2021

 

 

 

 

OD 31 MAJA 2021 r. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ

W TRYBIE STACJONARNYM.

 

 

Aktualności

  • Egzaminy wstępne do PSM II st. 15 czerwca 2021 r.

    Z instrumentu

    godz. 16:00 gitary

    godz. 17:00 fortepian

    godz. 18:15 skrzypce

    Nie ma egzaminu z teorii.

PLAN TEORETYCZNY

PSM I stopnia, cykl 6-letni

I klasa

Klasa I a

Rytmika z kszt. sł.      poniedziałek    14:30 – 16:00             J. Małek                     sala 21

Rytmika z kszt. sł.      środa               15:45 – 16:30             J. Małek                      sala 21

Klasa I b

Rytmika z kszt. sł..     środa               16:30 – 18:00               J. Małek                    sala 21

Rytmika z kszt. sł.      piątek              17:00 – 17:45              J. Małek                      sala 21

 

II klasa

Rytmika z kszt. sł.        poniedziałek    16:45 – 17:30           J. Małek                      sala 21

Rytmika z kszt. sł.      środa               18:45 – 20:15             J. Małek                      sala 21

 

III klasa

Rytmika z kszt. sł.      wtorek             16:00 – 16:45              J. Małek                      sala 21

Rytmika z kszt. sł.      piątek              15:30 – 17:00               J. Małek                      sala 21

Zespół wokalny          środa               17:45 – 19:15             M. Wójcikowski          sala 37

 

IV klasa

Klasa IV a

Kształcenie słuchu      środa               18:00 – 18:45                J. Małek                        sala 21

Kształcenie słuchu      piątek              14:30 – 15:15                J. Małek                        sala 21

Audycje muzyczne     środa                 17:15 – 18:00               A. Fabijańska               sala 19

Klasa IV b

Kształcenie słuchu      wtorek             16:45 – 17:30                J. Małek                        sala 21

Kształcenie słuchu      czwartek         16:00 – 16:45                J. Małek                         sala 21

Audycje muzyczne     wtorek             16:00 – 16:45                A. Fabijańska                sala 19

 

V klasa

Klasa V a + III klasa cyklu 4-letniego

Kształcenie słuchu      wtorek            17:30 – 18:15               J. Małek                         sala 21

Kształcenie słuchu      czwartek        16:45 – 17:30                J. Małek                         sala 21

Klasa V a

Audycje muzyczne     wtorek            18:15 – 19:00               A. Fabijańska                  sala 19

Klasa V b

Kształcenie słuchu      wtorek            14:30 – 15:15                J. Małek                        sala 21

Kształcenie słuchu      czwartek         15:15 – 16:00               J. Małek                         sala 21

Audycje muzyczne     wtorek            15:15 – 16:00                A. Fabijańska                 sala 19

 

VI klasa

Klasa VI a

Kształcenie słuchu      wtorek            15:15 – 16:00             J. Małek                             sala 21

Kształcenie słuchu      czwartek         14:30 – 15:15             J. Małek                             sala 21

Audycje muzyczne     czwartek         15:15 – 16:00             A. Fabijańska             sala 19

 

Klasa VI b

Kształcenie słuchu      poniedziałek   16:00 – 16:45             J. Małek                             sala 21

Kształcenie słuchu      środa               15:00 – 15:45             J. Małek                             sala 21

Audycje muzyczne     poniedziałek   16:45 – 17:30             A. Fabijańska                     sala 19

 

 

PSM I stopnia, cykl 4-letni

 I klasa

Kształcenie słuchu      wtorek            16:15 – 17:00             A. Wąsikiewicz             sala 18

Kształcenie słuchu      piątek             16:45 – 17:30             A. Wąsikiewicz             sala 18

Zespół wokalny          piątek              17:30 – 18:15             M. Wójcikowski            sala 37

 

II klasa

Kształcenie słuchu      wtorek            17:00 – 17:45                A. Wąsikiewicz             sala 18

Kształcenie słuchu      piątek              17:45 – 18:30               A. Wąsikiewicz             sala 18

Audycje muzyczne     poniedziałek    17:30 – 18:15               A. Fabijańska                sala 19

 

III klasa

Kształcenie słuchu      wtorek            17:30 – 18:15                J. Małek                          sala 21

Kształcenie słuchu      czwartek         16:45 – 17:30                J. Małek                          sala 21

Audycje muzyczne     wtorek             16:45 – 17:30                  A. Fabijańska                 sala 19

 

IV klasa

Kształcenie słuchu      wtorek            17:45 – 18:30                A. Wąsikiewicz             sala 18

Kształcenie słuchu      sobota             10:30 – 11:15                A. Wąsikiewicz             sala 18

Audycje muzyczne     poniedziałek   18:15 – 19:00                  A. Fabijańska               sala 19

 

 

 

 Chór I st. 

         piątek                  15:30 – 17:45      M. Wójcikowski  sala 37

 

Obowiązuje klasy:

IV – VI       cyklu 6-letniego

II – IV        cyklu 4-letniego

 

Orkiestra I st.

            piątek                  18:15 – 19:45      M. Wójcikowski  sala 37

 

 

PSM II stopnia

I klasa

Kształcenie słuchu      wtorek            16:45 – 17:30                  G. Węgrzyńska              sala 01

Kształcenie słuchu      czwartek         16:45 – 17:30                  G. Węgrzyńska              sala 01

Literatura muzyczna   wtorek            18:15 – 19:00                  R. Walesińska                 sala 02

Zas. muz. z ed. nut     wtorek              17:30 – 18:15                  A. Fabijańska                sala 19

Zas. muz. z ed. nut     czwartek           16:00 – 16:45                  A. Fabijańska                sala 19

Edycja nut                  piątek               15:15 – 16:45                  A. Wąsikiewicz             sala 18

 

II klasa

Kształcenie słuchu      wtorek                16:00 – 16:45                  G. Węgrzyńska             sala 01

Kształcenie słuchu      czwartek            16:00 – 16:45                  G. Węgrzyńska              sala 01

Literatura muzyczna   wtorek                17:00 – 17:45                  R. Walesińska               sala 02

Zas. muz. z ed. nut     środa                   14:45 – 15:30                  A. Fabijańska                sala 19

Zas. muz. z ed. nut     czwartek            16:45 – 17:15                  A. Fabijańska                 sala 19

Edycja nut                  piątek                  15:15 – 16:45                  A. Wąsikiewicz             sala 18

 

III klasa

Kształcenie słuchu      wtorek            14:45 – 15:30                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Kształcenie słuchu      sobota             09:00 – 09:45                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Harmonia                    wtorek             15:30 – 16:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Harmonia                    sobota              09:45 – 10:30                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Historia muzyki          wtorek             16:15 – 17:00                  R. Walesińska               sala 02

Historia muzyki          piątek              17:00 – 17:45                  R. Walesińska                sala 02

Formy muzyczne        piątek               16:15 – 17:00                  G. Węgrzyńska             sala 01

 

IV klasa

Kształcenie słuchu      piątek              18:30 – 19:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Kształcenie słuchu      sobota              13:00 – 13:45                  A. Wąsikiewicz            sala 18

Harmonia                    piątek              19:15 – 20:00                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Harmonia                    sobota             13:45 – 14:30                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Historia muzyki          czwartek          16:45 – 17:30                  R. Walesińska              sala 02

Historia muzyki          piątek              17:45 – 18:30                   R. Walesińska               sala 02

Formy muzyczne        czwartek         17:30 – 18:30                  G. Węgrzyńska              sala 01

 

V klasa

Kształcenie słuchu      wtorek            18:30 – 19:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Kształcenie słuchu      sobota             12:15 – 13:00                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Harmonia                    wtorek            19:15 – 20:00                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Harmonia                    sobota              11:30 – 12:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Historia muzyki          środa                18:00 – 19:30                  R. Walesińska               sala 02

Formy muzyczne          wtorek            17:30 – 18:30                  G. Węgrzyńska            sala 01

 

VI klasa

Kształcenie słuchu      wtorek                18:30 – 19:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Kształcenie słuchu      sobota                 12:15 – 13:00                  A. Wąsikiewicz             sala 18

Historia muzyki          wtorek                19:15 – 20:00                  R. Walesińska                sala 02

Historia muzyki          środa                   17:00 – 17:45                  R. Walesińska               sala 02

           

  

Chór   środa        15:30 – 17:45

Obowiązuje klasy I - V

M. Wójcikowski sala 37

 

 

 

BIP

Strona BIP

Zakup fortepianu Yamaha C5X dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego