Nawigacja

  • ZAJĘCIA TEORETYCZNE PSM I i II st.

    PSM I stopnia, cykl 6-letni

    I klasa

    Klasa I a

    Rytmika z kszt. sł.      poniedziałek    14:30 – 16:00             J. Małek                      sala 21

    Rytmika z kszt. sł.      środa               15:45 – 16:30             J. Małek                      sala 21

    Klasa I b

    Rytmika z kszt. sł..     środa               16:30 – 18:00              J. Małek                      sala 21

    Rytmika z kszt. sł.      piątek               17:00 - 17:45              J. Małek                      sala 21

     

    II klasa

    Rytmika z kszt. sł.      poniedziałek     16:45 – 17:30             J. Małek                      sala 21

    Rytmika z kszt. sł.      środa                18:45 – 20:15             J. Małek                      sala 21

     

    III klasa

    Rytmika z kszt. sł.      wtorek              16:00 – 16:45               J. Małek                     sala 21

    Rytmika z kszt. sł.      piątek               15:30 – 17:00               J. Małek                     sala 21

    Zespół wokalny          środa                17:45 - 19:15               M. Wójcikowski          sala 37

                              

    IV klasa

    Klasa IV a

    Kształcenie słuchu      środa               18:00 – 18:45                J. Małek                    sala 21

    Kształcenie słuchu      piątek               14:30 – 15:15               J. Małek                    sala 21

    Audycje muzyczne     środa                17:15 – 18:00                A. Fabijańska           sala 19

    Klasa IV b

    Kształcenie słuchu      wtorek              16:45 – 17:30                J. Małek                    sala 21

    Kształcenie słuchu      czwartek           16:00 – 16:45               J. Małek                    sala 21

    Audycje muzyczne     wtorek               16:00 – 16:45                A. Fabijańska           sala 19

     

    V klasa

    Klasa V a + III klasa cyklu 4-letniego

    Kształcenie słuchu      wtorek                17:30 – 18:15                J. Małek                   sala 21

    Kształcenie słuchu      czwartek            16:45 – 17:30                 J. Małek                  sala 21

    Klasa V a

    Audycje muzyczne     wtorek                18:15 – 19:00                  A. Fabijańska         sala 19

    Klasa V b

    Kształcenie słuchu      wtorek                14:30 – 15:15                J. Małek                   sala 21

    Kształcenie słuchu      czwartek            15:15 – 16:00                 J. Małek                  sala 21

    Audycje muzyczne      wtorek                15:15 – 16:00                A. Fabijańska          sala 19

     

    VI klasa

    Klasa VI a

    Kształcenie słuchu      wtorek               15:15 – 16:00             J. Małek                      sala 21

    Kształcenie słuchu      czwartek            14:30 – 15:15             J. Małek                      sala 21

    Audycje muzyczne     czwartek             15:15 – 16:00             A. Fabijańska             sala 19

     

    Klasa VI b

    Kształcenie słuchu      poniedziałek     16:00 – 16:45             J. Małek                      sala 21

    Kształcenie słuchu      środa                15:00 – 15:45             J. Małek                      sala 21

    Audycje muzyczne      poniedziałek     16:45 – 17:30              A. Fabijańska            sala 19

     

     

     

    PSM I stopnia, cykl 4-letni

    I klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek              16:15 – 17:00            A. Wąsikiewicz             sala 18

    Kształcenie słuchu      piątek               16:45 – 17:30             A. Wąsikiewicz            sala 18

    Zespół wokalny          piątek                17:30 – 18:15             M. Wójcikowski            sala 37

     

    II klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek              17:00 – 17:45              A. Wąsikiewicz            sala 18

    Kształcenie słuchu      piątek               17:45 – 18:30              A. Wąsikiewicz           sala 18

    Audycje muzyczne     poniedziałek     17:30 – 18:15               A. Fabijańska              sala 19

     

    III klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek             17:30 – 18:15               J. Małek                      sala 21

    Kształcenie słuchu      czwartek          16:45 – 17:30              J. Małek                       sala 21

    Audycje muzyczne     wtorek              16:45 – 17:30               A. Fabijańska               sala 19

     

    IV klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek            17:45 – 18:30                A. Wąsikiewicz           sala 18

    Kształcenie słuchu      sobota             10:30 – 11:15              A. Wąsikiewicz             sala 18

    Audycje muzyczne     poniedziałek    18:15 – 19:00               A. Fabijańska              sala 19

     

     Chór I st. 

             piątek                  15:15 – 17:30      M. Wójcikowski  sala 37

     

    Obowiązuje klasy:

    IV – VI       cyklu 6-letniego

    II – IV        cyklu 4-letniego

     

    Orkiestra I st.

                piątek                  18:15 – 19:45      M. Wójcikowski  sala 37

     

     

     

    PSM II stopnia

    I klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek            16:45 – 17:30                  G. Węgrzyńska              sala 01

    Kształcenie słuchu      czwartek        16:45 – 17:30                  G. Węgrzyńska              sala 01

    Literatura muzyczna   wtorek            18:15 – 19:00                   R. Walesińska               sala 02

    Zas. muz. z ed. nut     wtorek             17:30 – 18:15                  A. Fabijańska                sala 19

    Zas. muz. z ed. nut     czwartek         16:00 – 16:45                  A. Fabijańska                 sala 19

    Edycja nut                  piątek              15:15 – 16:45                   A. Wąsikiewicz              sala 18

     

    II klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek              16:00 – 16:45                  G. Węgrzyńska             sala 01

    Kształcenie słuchu      czwartek          16:00 – 16:45                  G. Węgrzyńska              sala 01

    Literatura muzyczna   wtorek               17:00 – 17:45                  R. Walesińska               sala 02

    Zas. muz. z ed. nut     środa                 14:45 – 15:30                  A. Fabijańska               sala 19

    Zas. muz. z ed. nut     czwartek            16:45 – 17:15                  A. Fabijańska               sala 19

    Edycja nut                   piątek                15:15 – 16:45                  A. Wąsikiewicz             sala 18

     

    III klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek               14:45 – 15:30                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Kształcenie słuchu      sobota               09:00 – 09:45                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Harmonia                    wtorek                15:30 – 16:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Harmonia                    sobota               09:45 – 10:30                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Historia muzyki           wtorek                16:15 – 17:00                  R. Walesińska              sala 02

    Historia muzyki           piątek                 17:00 – 17:45                  R. Walesińska              sala 02

    Formy muzyczne         piątek                16:00 – 17:00                  G. Węgrzyńska             sala 01

     

    IV klasa

    Kształcenie słuchu      piątek                 18:30 – 19:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Kształcenie słuchu      sobota                13:00 – 13:45                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Harmonia                    piątek                 19:15 – 20:00                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Harmonia                    sobota                13:45 – 14:30                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Historia muzyki           czwartek            16:45 – 17:30                  R. Walesińska               sala 02

    Historia muzyki           piątek                 17:45 – 18:30                  R. Walesińska               sala 02

    Formy muzyczne        czwartek            17:30 – 18:30                  G. Węgrzyńska              sala 01

     

    V klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek                18:30 – 19:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Kształcenie słuchu      sobota                12:15 – 13:00                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Harmonia                    wtorek                19:15 – 20:00                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Harmonia                    sobota                11:30 – 12:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Historia muzyki           środa                  18:00 – 19:30                  R. Walesińska              sala 02

    Formy muzyczne        wtorek                 17:30 – 18:30                  G. Węgrzyńska            sala 01

     

    VI klasa

    Kształcenie słuchu      wtorek                18:30 – 19:15                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Kształcenie słuchu      sobota                12:15 – 13:00                  A. Wąsikiewicz             sala 18

    Historia muzyki           wtorek                19:15 – 20:00                  R. Walesińska               sala 02

    Historia muzyki           środa                   17:00 – 17:45                 R. Walesińska              sala 02

               

      

    Chór   środa        15:30 – 17:45

    Obowiązuje klasy I - V

    M. Wójcikowski sala 37

Kontakt

  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im.prof.Tadeusza Wrońskiego
    Zapiecek 8
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
    NIP 773 16 33 284
  • +48 447244210
    +48 504 851 189

BIP

Strona BIP

Zakup fortepianu Yamaha C5X dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego